ابزار برقی رونیکس

ابزار برقی رونیکس یکی از شناخته شده ترین ابزار برقی موجود در بازار ابزار می باشد شرکت رونیکس با وارد کردن تنوع بالایی از ابزار برقی به بازار ابزار ایران یکی از پرچمداران عرضه ابزار برقی در ایران شده که همواره سعی بر آن داشته از رقیبان خود از جمله ابزار توسن ، ابزار نک ، ابزار دی سی ای و امثال این ها پیشی بگیرد که در این کار تا حدود زیادی نیز موفق بوده است . تنوع محصول این شرکت شا مل دریل ها ، فرز و مینی فرز ، بتن کن ، ابزار نجاری می باشد ، شرکت رونیکس علاوه بر ابزار برقی ، ابزار دستی را نیز در واردات خود داشته و همچنین این شرکت وارد کننده محصولات جیت می باشد که در ابزار بادی بسیار مطرح می باشد .

دریل رونیکس

دریل رونیکس همانند دیگر رقیبان خود دارای تنوع بالایی می باشد این شرکت با وارد کردن انواع دریل از 10 میلیمتر ساده تا 13 میلیمتر گیربکسی توانسته تنوع زیادی از دریل ها را در بازار ابزار داشته باشد . یکی از دریل های مورد توجه کاربرای دریل رونیکس 10 میلیمتر چکشی مدل 2121 می باشد که با وجود جسته کوچک از قابلیت های خوبی برخوردار می باشد که توانسته رقیب خوبی برای دریل نک 10 میلیمتر چکشی مدل 481 شود ، از دیگر دریل رونیکس موجود در بازار دریل 750 وات و 810 وات چکش می باشد که این دریل رونیکس را می توانید با کد فنی دریل رونیکس 2214 و دریل رونیکس 2210 در سایت کارین ابزار مشاهده نمایید ، دیگر دریل قابل توجه در بین مصرف کنندگان دریل رونیکس 2221 می باشد که یک دریل گیربکسی دو سرعته با امکانات کامل از جمله چپ گرد راست گرد ، چکشی ، دیمر دار است .

فرز رونیکس و مینی فرز رونیکس

فرز رو نیکس و مینی فرز رونیکس نیز به مانند دریل رونیکی از تنوع زیادی تشکیل ده که همگی با بهترین آلیاژ و مرغوب ترین نوع آرمیچر ساخته شده اند از جمله این فرز و مینی فرز می توان به مینی فرز رونیکس 3100 و مینی فرز رونیکس 3100K  و همچنین مینی فرز رونیکس 3130 اشاره کرد که هر کدام دارای قدرت های مشخصی می باشند که در سایت کارین ابزار می توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته و مشخصات کامل آنها را مشاهده نمایید . از دیگر محصولات رونیکس ؛ فرز رونیکس 3231 آهنگری و فرز رونیکس 3241 سنگبری می باشد .