مینی فرز

مینی فرز از جمله دستگاه های برقی و همچنین شارژی می باشد که تقریبا در تمام کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی و همچنین منازل مورد استفاده قرار می گیرند . مینی فرز در قدرت ها و سایز های مختلفی تولید و عرضه می گردند ، از جمله این مینی فرز ها در رده قدرتی می توانیم به مینی فرز 710 وات ، مینی فرز 850 وات ، مینی فرز 900 وات ، مینی فرز 1000 وات ، مینی فرز 1200 وات ، مینی فرز 1500 وات ، مینی فرز 1700 وات اشاره کنیم ،  همچنین در ره های دیگر از مینی فرز ها در رابطه با سایز می توانیم به مینی فرز دسته کوتاه یا معمولی و مینی فرز دسته بلند اشاره کنیم .

مینی فرز دسته کوتاه

مینی فرز دسته کوتاه که بیشتر برای کار ره اندازی مورد استفاده قرار می گیرند و قابلیت یکارگیری سنگ برش و صاب در ابعاد 115 و 125 میلیمتر را دارا می باشند ، مینی فرز دسته کوتاه را بیشتر در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی و همچنین منازل می توان مورد استفاده قرار داد که در اینجا مینی فرز دسته کوتاه را باهم مقایسه می کنیم .

مینی فرز دسته کوتاه صنعتیمینی فرز

مینی فرز دسته کوتاه صنعتی که نسبت به بقیه مینی فرز ها از قدرت بالاتری برخوردار می باشد و قابلیت کار به صورت طولانی مدت را دارا می باشد این مینی فرز ها معمولا از مینی فرز 1000 وات به بالا می باشند مانند مینی فرز 1000 وات متابو ، مینی فرز 1200 وات متابو ف مینی فرز 1500 وات متابو ، مینی فرز 1700 وات متابو . مینی فرز دسته کوتاه صنعتی به دلیل دارا بودن قدرت زیاد برای کار های طولانی که قدرت زیادی نیاز دارد مورد استفاده قرار می گیرند. از نمونه های مینی فرز دسته کوتاه صنعتی در سایت کارین ابزار می توانیم به مینی فرز wev 10-125 متابو ، مینی فرز   w 12-125 متابو ، مینی فرز w 15-125 متابو ، مینی فرز w 17-125 متابو اشاره کنیم

مینی فرز دسته کوتاه نیمه صنعتی

به دلیل استفاده محدود از مینی فرز در کارگاه های نیمه صنعتی از مینی فرز دسته کوتاه نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع مینی فرز معمولا دارای قدرت های پایین تری نسبت به مینی فرز دسته کوتاه صنعتی دارند مانند مینی فرز 850 وات توسن ، مینی فرز 900 وات توسن ، مینی فرز 900 وات متابو ، مینی فرز 1000 وات متابو . این مدل مینی فرز ها به شکلی طراحی شده که نسبتا سبک تر باشد تا کاربر در هنگام کار کمتر خسته شود  . از نمونه مینی فرز دسته کوتاه نیمه صنعتی می توانیم به مینی فرز 3258A توسن ، مینی فرز 3119 A توسن ، مینی فرز w 9-125 متابو ، مینی فرز wev 10-125 متابو اشاره کنیم .

مینی فرز دسته کوتاه خانگی

مینی فرز دسته کوتاه خانگی در قدرت های پایین ساخته می شوند تا هم کاربر در صورت نابلد بودن کار با مینی فرز اذیت نشود و هم اینکه قیمت مناسب تری نسبت به مینی فرز دسته کوتاه نیمه صنعتی و مینی فرز دسته کوتاه صنعتی داشته باشد مانند مینی فرز 710 وات نک ، مینی فرز 900 وات توسن ، مینی فرز 850 وات توسن . از این مدل مینی فرز برای کار های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد .لازم به ذکر است که این مینی فرز ها برا مصارف نیمه صنعتی هم کاربر دارند و در استفاده نسبتا طولانی تر نیز کارایی خوبی خواهند داشت . در بازار ابزار مینی فرز دسته کوتاه خانگی با قدرت های کمتر و قیمت های کمتر نیز موجود می باشد که از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند . مانند مینی فرز ادون ، مینی فرز اکتیو و ...  . از جمله مینی فرز دسته کوتاه خانگی در سایت کارین ابزار می توانیم به مینی فرز  7115AG نک ، مینی فرز 3119A توسن ، مینی فرز 3258A توسن اشاره کنیم .

مینی فرز دسته بلندمینی فرز دسته بلند

مینی فرز دسته بلند نیز به مانند مینی فرز معمولی یا دسته کوتاه به دو صورت مینی فرز دسته بلند صنعتی و مینی فرز دسته بلند نیمیه صنعتی تقسیم بندی می شوند که در برند های گوناگون موجود می باشد اما لازم به ذکر است که از مینی فرز دسته بلند چینی در کارگاه های صنعتی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد .

مینی فرز دسته بلند صنعتی

مینی فرز دسته بلند صنعتی که در کار گاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد دارای قدرت های بالایی می باشد که در گاهی از موارد می توان از آن به جای فرز آهنگری یا فرز سنگبری نیز استفاده کرد ، همانگونه که گفته شد برای استفاده از مینی فرز دسته بلند صنعتی در کارگاه های صنعتی از برند های اصلی مانن متابو مورد استفاده قرار می گیرد مانند مینی فرز دسته بلند 1700 وات متابو . از جمله مینی فرز دسته بلند صنعتی می توانیم به مینی فرز we 17-150 متابو اشاره کنیم .

مینی فرز دسته بلند نیمه صنعتی

از مینی فرز دسته بلند نیمه صنعتی در کارگاه های نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد این نوع مینتی فرز به لحاظ فرم دسته که بیشتر به فرز بزرگ شبیه است به کاربر تسلط کافی برای کار را میدهد از جمله این مینی فرز می توان به مینی فرز 1050 وات نک ، مینی فرز 1010 وات توسن و همچنین مینی فرز 1200 وات توسن اشاره کرد . مینی فرز دسته بلند نیمه صنعتی را در منازل نیز مورد استفاده قرار می دهند اما به دلیل قیمت این نوع مینی فرز به صرفه نبودن و عده ی کمی از این دستگاه برای منزل خریداری می کنند . از جمله مینی فرز دسته بلند نیمه صنعتی می توانیم به مینی فرز 1112AG نک ، مینی فرز 3260A توسن ، مینی فرز 3384A توسن اشاره کنیم .

مینی فرز شارژی

گونه دیگری از مینی فرز موجود رد بازار ابزار که این روزها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد مینی فرز شارژی می باشد که برندهای مختلفی مینی فرز شارژی را تولید و عرضه می نمایند از جمله این برند ها می توانیم به مینی فرز شارژی متابو ، مینی فرز شارژی دی سی ای و مینی فرز شارژی بوش اشاره کنیم که در سایت کارین ابزار انواع آن را میتوانید مشاهده کنید .

خرید مینی فرز

شما دوستان عزیز برای خرید مینی فرز به سه صورت می توانید اقدام کنید اول اینکه به سایت کارین ابزار به نشانی www.carinabzar.com مراجعه کنید و بعد از انتخاب دستگاه مورد استفاده خود آن را خریداری کنید و راه دیگر برای خرید مینی فرز تماس با فروشگاه کارین ابزار با شماره های 02166723261 و 02166759140  و مشاوره با کارشناسان ما مینی فرز مورد نظر خود را خریداری کنید و را آخر مراجعه حضوری به آدرس : تهران - خ اما خمینی - بازار ابزار و یراق - پاساژ راه حق - طبقه اول پلاک 18 می باشد