بتن کن 8426 نک

بتن کن نک

بتن کن های نک همواره از پرطرفدارترین بتن کن های موجود در بازار به لحاظ کیفیت بالا و خدمات خوب این شرکت بوده ، بتن کن نک در انواع مختلفی موجود می باشد مانند بتن کن مخابراتی ، بتن کن چهارشیار ، بتن کن پنج شیار ، که در این جا به برسی نمونه ای از این بتن کن نک با کد فنی بتن کن 8426 می پردازیم .

بتن کن 8426 بتن کن مخابراتی

 

به طور کلی به بتن کن هایی که به صورت موتور مستقیم بوده و جثه آن کوچک می باشد بتن کن مخابراتی گفته می شود ، از این مدل بتن کن برای کارهای کوچک سوراخکاری و همچنین استفاده در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد ، بتن کن مخابراتی 8426 یکی از باکیفیت ترین بتن کن مخابراتی موجود در بازار می باشد که توسط شرکت نک وارد و عرضه می گردد . بتن کن 8426 دارای مشخصای می باشد که در اینجا به برسی آنها می پردازیم .

بتن کن سه حالته 8426 نک

بتن کن 8426 دارای سه حالت تنظیم می باشد ، معمولا بتن کن های سه تنظیم قابلیت مته و قلم کاری چهار شیار می باشد . حالت های مختلف این بتن کن به این صورت می باشد که 1) حالت مته : از این

 حالت برای سوراخکاری برروی فلزات و چوب مورد استفاده قرار می گیرد ، در این حالت بتن کن 8426 فقط چرخش داشته و بر روی دستگاه با علامت مته مشخص می باشد . 2) مته و چکش : این حالت بتن کن 8426 برای سوراخکاری بر روی دیوار ، بتن و ... می باشد . در این حالت که با نشانه مته و چکش مشخص می باشد کاربر قابلیت سوراخکاری تا مته 26 را دارد 3) قلم کاری : حالت قلم کاری بتن کن 8426 نک برای کنده کاری به وسیله قلم های نوک تیز و نوک تخت می باشد ، بر روی بتن کن نک 8426 این حالت با علامت چکش مشخص می باشد که در این حالت کاربر قادر به کنده کاری های کوچک مانند کندن کاشی می باشد .

بتن کن نک 8426 ، 840 وات

بتن کن نک 8426 دارای 840 وات قدرت می باشد که یکی از مناسب ترین نوع بتن کن مخابراتی از لحاظ قدرت می باشد ، بتن کن 8426 برا خلاف الباقی هم رده های خود در برند های دیگر که این مدل بتن کن مخابراتی را با وات بالا ارائه می دهند ولی فدرت آنها واقعی نیست ، با قدرت واقعی و قدرت مته کاری و تخریب بسیار مناسب توسط شرکت نک ارائه شده . بتن کن 8426 ساخت یکی از بهترین شرکت های تولید بتن کن می باشد و از لحاظ قدرت و ساخت از کیفیت بسای خوبی برخوردار است .

بتن کن 8426
به طور کلی باید در اینجا گفت که بتن کن مخابراتی 8426 می تواند یکی از بهترین بتن کن های در دست کاربران باشد که تا الان با بتن کن های برند های معروف مانند متابو ، بوس ، ماکیتا استفاده می کردند بشود ، بتن کن 8426 دارای یک سال ضمانت شرکت نم می باشد و بتن کن مخابراتی 8426 دارای کیف حمل BMC می باشد که کاربر از آن برای حمل راحت بتن کن 8426 می تواند استفاه کند .