.
بتن کن و چکش تخریب ابزار نجاری
دریل ها مینی فریزرها

 
 
 

 
دریل و انواع آن

دریل چکشی 7513 نک

دریل چکشی نک

ویژگی دریل چکشی نک مدل NEK 7513 DH حالت چکشی و ساده این دریل می باشد که به کاربر اجازه این را می دهد که در مواقع لزوم از این دریل برای مصارفی همچون سوراخکاری دیوار ، سنگ ، کاشی و ... بر روی حالت دریل چکشی وهمچنین سوراخکاری بر روی آهن ، چوب و همچنین فلزات نرم بر روی حالت ساده آن استفاده کند ، کاربران از این دریل در حالت دریل چکشی می توانند سوراخکاری بر روی بتن و دیوار را تا مته 16 میلیمتر انجام دهند و همچنین می توانند سوراخکاری بر روی فلزارت را در حالت دریل ساده تا مته 13 میلیمتر و چوب را در حالت دریل ساده تا مته 30 میلیمتر انجام دهند .

 
ــــــــــ مطالب آموزشی ــــــــــ

 
       بتن کن و چکش تخریب

دریل توسن 0022

ارسال سریع با خرید مستقیم از سایت

دریل توسن 0022 یکی از پر فروش ترین و شناخته شده ترین نوع دریل چکشی موجود در بازار می باشد ، برند توسن همواره سعی بر این داشته که بتواند بهترین محصولات را به دست مصرف کننده برساند و در این راه زحمات بسیار زیادی را کشیده ، یکی از محصولات شرکت توسن دریل می باشد دریل توسن در انواع مختلف در بازار عرضه میگیردد از جمله می توان به دریل ساده توسن ، دریل چکشی توسن ، دریل گیربکسی توسن اشاره کرد که ما در اینجا به مشخصات دریل توسن 0022 می پردازیم  ، لازم به ذکر است که باخرید از سایت کارین ابزار می توانید در سریعترین زمان این دریل را در اختیار داشته باشید .
 
 
 

 
      فرز و مینی فرز

فرزها و مینی فرز ها

فرز ها

فرز ها دستگاههایی هستند برای برش آهن ، ساب آهن ، پولیش زدن و ... که به دو نوع کلی فرز های بزرگ و مینی فرزها تقسیم می شوند ، از جمله برندهایی که میتوان به آن اشاره کرد شامل : متابو ، ماکیتا ، نک ، توسن ، آروا و ... است . در زیر به برسی  این دو نوع می پردازیم .
فرز های بزرگ فرز های متابو ، نک ، توسن ، آروا ، دی سی ای

فرز های بزرگ که برای برش کاری های با مدت زیاد و فشار کار بالا مورد استفاده قرار می گیرد این نوع فرز ها شامل فرز آهنگری و فرز سنگبری می شود و نوع دیگری از این نوع فرز در بازار موجود است که به فرز های سنباده زنی آب خور یا سنگ ساب معروف می باشد . فرز های آهنگری با قطر سنگ 180 میلیمتر برای ساب و برش آهن استفاده می شود سنگ های برش معمولا با ضخامت 1.6 برای برش استیل و 3 برای

 
تاریخچه متابو metabo

متابو metabo

Metabowerke GmbH (متابو metabo) با دفتر مرکزی خود در نورتینگن آلمان تولید کننده ابزارهای با کیفیت بالا برای کاربران حرفه ای است. شرکت متابو metabo در دهه 1920 تأسیس شد و نام خود را از یک مته دستی به اصطلاح "Metallbohrdreher" گرفت. امروز ، متابو metabo طیف گسترده ای از ابزارهای قدرت را ارائه می دهد.