.
بتن کن و چکش تخریب ابزار نجاری
دریل ها مینی فریزرها

 
 
 

 
دریل و انواع آن

دریل و انواع آن

دریل ها

دریل ها از جمله ابزار برقی مخصوص سوراخکاری در قطر های کوچک و بزرگ بر روی آهن ، دیوار ، چوب و... می باشد . دریل ها در برند های مختلف و قدرتهای متفاوتی ساخته می شود از جمله برندهای می توان به : متابو METABO ، نک NEK ، آروا ARVA ، توسن TOSAN و ... اشاره کرد .
کاربرد دریل ها
کاربر د دریل ها به مانند قدرت آنها متفاوت می باشد که می توان به دریل های خانگی چکشی و دریل های صنعتی چکشی و ساده اشاره کرد . بعضی از دریل ها نیز برای پیچ بستن کاربرد دارد که به پیچ بند یل دریل پیچ گوشتی معروف هستند . دریل ها خارج از نوع کاربردشان به سه دسته دریل های دستی (که کاربرد بسیار کمی دارد) ، دریل های شارژی و دریل های برقی تقسیم می شود .

 
ــــــــــ مطالب آموزشی ــــــــــ

 
       بتن کن و چکش تخریب

ابزار های شارژی و انواع آن

ابزار شارژی

ابزار شارژی از ابزار های فوق العاده پر مصرف بازار ابزار و همچنین کارگاه های کوچک و بزرگ می باشد . دریل شارژی که انواع مختلفی همچون دریل پیچ گوشتی شارژی ، شارژی درایوال ، بتن کن شارژی ، دریل مگنت شارژی و... تقسیم می شوند .


دریل شارژی

از ابزار شارژی موجود در بازار دریل شارژی پر مصرف و پر فروش ترین آنها می باشند ، دریل شارژی انواع مختلف از نظر قدرت دارا می باشد مانند دریل شارژی 10.8 ولت ، دریل شارژی 12 ولت ، دریل شارژی 18 ولت و همچنین در انواع مختلف برند ها مانند دریل شارژی متابو (METABO) ، دریل شارژی نک (NEK) ، دریل شارژی توسن (TOSAN) ، دریل شارژی آروا

 
 
 
 

 
      فرز و مینی فرز

فرزها و مینی فرز ها

فرز ها

فرز ها دستگاههایی هستند برای برش آهن ، ساب آهن ، پولیش زدن و ... که به دو نوع کلی فرز های بزرگ و مینی فرزها تقسیم می شوند ، از جمله برندهایی که میتوان به آن اشاره کرد شامل : متابو ، ماکیتا ، نک ، توسن ، آروا و ... است . در زیر به برسی  این دو نوع می پردازیم .
فرز های بزرگ فرز های متابو ، نک ، توسن ، آروا ، دی سی ای

فرز های بزرگ که برای برش کاری های با مدت زیاد و فشار کار بالا مورد استفاده قرار می گیرد این نوع فرز ها شامل فرز آهنگری و فرز سنگبری می شود و نوع دیگری از این نوع فرز در بازار موجود است که به فرز های سنباده زنی آب خور یا سنگ ساب معروف می باشد . فرز های آهنگری با قطر سنگ 180 میلیمتر برای ساب و برش آهن استفاده می شود سنگ های برش معمولا با ضخامت 1.6 برای برش استیل و 3 برای

 
تاریخچه متابو metabo

متابو metabo

Metabowerke GmbH (متابو metabo) با دفتر مرکزی خود در نورتینگن آلمان تولید کننده ابزارهای با کیفیت بالا برای کاربران حرفه ای است. شرکت متابو metabo در دهه 1920 تأسیس شد و نام خود را از یک مته دستی به اصطلاح "Metallbohrdreher" گرفت. امروز ، متابو metabo طیف گسترده ای از ابزارهای قدرت را ارائه می دهد.