دریل خانگی

دریل خانگی تعریف 

دریل خانگی وسیله ای است برای سوراخکاری بر روی دیوار و فلز و همچنین چوب در مکانهایی که نیاز به قدرت بالای دریل نداشته و با فشار کم می توان آن کار را انجام داد ، دریل خانگی های موجود در بازار و همچنین فروشگاه کارین ابزار معمولا از دریل خانگی 400 وات ، تا دریل خانگی 750 وات هستند که کاربران بسته به نیاز خود و همچنین سرمایه خود اقدام به خرید دریل خانگی میکنند . نحوه کار با دریل خانگی را می توانید در بخش آموزش سایت کارین ابزار مشاهده نمایید .

دریل خانگی مشخصات 

دریل خانگی دارای مشخصه های خاصی می باشد که دریل خانگی را از دریل صنعتی متمایز می کند از مشخصه های دریل خانگی می توان به وزن مناسب دریل خانگی اشاره کرد و همچنین حالت های سوراخکاری که حتما یک دریل خانگی باید آن را داشته باشد از دیگر مشخصه های دریل خانگی حالت چپ گرد و راست گرد دریل خانگی می باشد که حتما یک دریل خانگی باید آن را داشته باشد که در ذیل به توضیح آن می پردازیم . از دیگر مشخصه های دریل خانگی قطر مته گیری این دریل می باشد . در زیر تعدادی از مشخصه های دریل خانگی را برای شما به اختصار توضیح می دهیم .

دریل خانگی حالت سوراخکاری چکشی و ساده 

حالت سوراخکاری چکشی و ساده : این حالت ها برای سوراخکاری برروی دیوار ، آهن و چوب مورد استفاده قرار می گیرد . این حالت ها در دریل خانگی با یک کلید متحرک در بالای دریل خانگی یا در کنار بدنه دریل خانگی کاملا مشخص است که برای حالت چکشی که برای سوراخکاری دیوار مورد استفاده قرار می گیرد از عکس یک چکش استفاده شده که وقتی کلید را در این حالت قرار دهیم دریل خانگی علاوه بر حالت چرخش ، چکش نیز میزند ، در حالت چکشی دریل خانگی از مته های سر الماسه مورد استفاده قرار می گیرد و از مته های معمولی آهن و چوب به هیچ عنوان استفاده نمی شود . حالت دوم دریل خانگی که با عکی یک مته مشخص می باشد برای سوراخکاری بر روی آهن و همچنین چوب مورد استفاده قرار می گیرد که در این حالت دریل خانگی فقط چرخش داشته و از چکش زدن خبری نیست در این حالت از مته سر الماس استفاده نمی شود ، البته قابل ذکر است که نوعی مته سر الماس برای سوراخکاری سرامیک وجود دارد که باید در این حالت مورد استفاده قرار گیرد.

 

دریل خانگی حالت چپ گرد و راست گرد 

حالت چپ گرد و راست گرد در دریل خانگی در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که شما مثلا می خواهید آهن را سوراخ کنید که بعد از سوراخکاری با دریل خانگی مته به سختی از فلز خارج می شود در این مواقع دریل خانگی را در حالت چپ گرد قرار داده و مته را خارج می کنیم ، کار دیگری که با این حالت در دریل خانگی می توانیم انجام دهیم برای باز و بسته کردن پیچ می باشد که از این کلید استفاده می کنیم این کلید معمولا بر روی کلید خاموش روشن یا بر روی بدنه می باشد .

دریل خانگی نوع سه نظام و قطر مته 

دریل خانگی که در منازل مورد استفاده قرار میگیرد با سه نظام های 10 میلیمتر و 13 میلیمتر در بازار و همچنین فروشگاه کارین ابزار موجود می باشد . یکی دیگر از خواص دریل خانگی دیمردار یا کلید گازی بودن این دریل ها می باشد که به کاربران توانایی کنترل بهتر دریل خانگی را می دهد .

دریل خانگی انواع 

از انواع دریل خانگی موجود در بازار ابزار و همچنین فروشگاه کارین ابزار می توان به دریل خانگی 400 وات مدل nek 481 ، دریل خانگی 750 وات nek 7513 ، دریل خانگی 750 وات 0022 اشاره کنیم که از پر مصرف ترین دریل خانگی های موجود در بازار می باشد . 

فروشگاه اینترنتی کارین ابزار همواره آماده راهنمایی خرید به شما سروران گران قدر می باشد . برای خرید آسان به وب سایت ما به نشانی www.carinabzar.com می توانید مراجعه نمایید .