مینی فرز توسن 3119

مینی فرز توسن 3119
شرکت توسن همواره با ارائه ابزار برقی توسن در بازار ابزار ایران سرآمد تمام برندهای برقی چینی بوده است این شرکت با ارائه انواع دریل توسن ، مینی فرز توسن ، فرزآهنگری توسن ، فرزسنگبری توسن ، ابزار نجاری توسن ، پولیش توسن و ... مجموعه کاملی از ابزار برقی را در بازار ایران دارا می باشد . از نمونه های بارز محصولات شرکت توسن مینی فرز می باشد که در اینجا انواع گوناگونی از آن و مخصوصا مینی فرز توسن 3119 را به شما معرفی می کنیم .

مینی فرز توسن

مینی فرز توسن در سایزها و قدرت های مختلفی توسط شرکت توسن در بازار ابزار ارائه می شود که این مینی فرز ها را از لحاظ دسته بندی قدرتی میتوان به مینی فرز توسن 850 وات ، مینی فرز توسن 900 وات ، مینی فرز توسن 1010 وات و مینی فرز توسن 1200 وات تقسیم بندی کرد که هرکدام از این مینی فرز توسن ها ویژگی های خود را دارا می باشند مانند مینی فرز 1200 وات که مینی فرز دسته بلند توسن می باشد . حال ما میخواهیم در اینجا به برسی یکی از همین مینی فرز توسن ها بپردازیم .

مینی فرز توسن 3119

مینی فرز توسن 3119 مینی فرزی بسیار خوش دست با قیمت بسیار عالی و کارایی فراوان می باشد این مینی فرز دارای 900 وات قدرت می باشد که از این لحاظ از مینی فرز 850 وات این شرکت قوی تر بوده و کارایی بیشتری را می تواند داشته باشد . این مینی فرز دارای 6 ماه گارانتی شرکت توسن می باشد ، مینی فرز توسن 3119 در بسته بندی جعبه مقوایی ارائه می گردد که دارای وسایلی ازجمله : آچار مینی فرز ، دسته کمکی و قاب محافظ می باشد . در چند سال گذشته که شرکت توسن اقدام به واردات مینی فرز توسن 3119 نموده این مینی فرز جایگاه خوبی در بین مصرف کنندگان پیدا کرده و کم کم جای مینی فرز توسن 3258 که یک مینی فرز 850 وات می باشد را می گیرد .
شما عزیرام می توانید با مراجعه به سایت کارین ابزار یا کلیک برروی کلمه مینی فرز توسن 3119 آخرین قیمت این دستگاه را مشاهده و اقدام به خرید آن نمایید . فروشگاه کارین ابزار همیشه سعی بر آن داشته که بهترین قیمت ها را در سایت خود ارائه دهد و مشتریان عزیز از امکانات سایت کارین ابزار بهره مند شوند و با خرید از این سایت از امکان
ارسال سریع این فروشگاه بهره مند گردید .